Мова сайту:

Що шукають користувачі:

CексФітнесСтосункиСтильАвто

Загальні положення:

1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому та залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами та необхідністю їх дотримання.

3. Усі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідність до українського та міжнародного законодавства про авторське право та суміжні права.

4. Матеріали, що позначені знаком "Реклама" публікуються на правах реклами.

5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів та блогів користувачів, розміщених на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання. Думка авторів статей, коментарів, блогів, які розміщені на наших сторінках, можуть не збігатися з думками та позицією редакції.

6. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені внаслідок використання чи невикористання його інформації та сервісів.

Користування ресурсом:

1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде на https://mport.ua/

2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється, вказавши своє ім'я, прізвище та діючу електронну адресу.

3. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати свої повідомлення у форумі, заводити блоги, ставити запитання під час чату, завантажувати фото та відеорепортажі та залишати коментарі на сайті

Інтерактивні ресурси сайту:

1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо тематики, заданої в темі ресурсу.

2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати та вести обмін думками щодо тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.

3. Модератор має право переносити повідомлення до іншого розділу, якщо, на його думку, вони належать до іншої тематики.

4. Не забороняються, але й не вітаються повідомлення, які не стосуються теми, що обговорюється.

На сайті заборонено:

1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу чи захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних кордонів чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військового конфлікту.

2. Прямі і непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.

3. Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

4. Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей та всіх учасників ресурсу.

5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

6. Реклама (не погоджена з Адміністрацією Сайту), комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження та не стосуються тематики ресурсу.

7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

8. Категорично заборонено флуд (множинне повторення текстових заготовок).

Модеpування:

1. Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми, блоги тощо) є постмодерованими. У випадку, якщо на те чи інше повідомлення надійшли скарги від користувачів, модератор читає повідомлення після їхнього розміщення на ресурсі.

2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що він порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

3. Кожен користувач може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором.

4. Якщо ви не погоджуєтесь з рішенням модератора, ви можете написати в службу технічної підтримки, вказаній у контактах сайту.

Підсумкові положення:

1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до цих правил. Зміни набирають чинності з моменту опублікування нової редакції правил на Сайті.

2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, котрий систематично порушує ці правила.

3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.

5. Відповідальність за повідомлення та інший контент на Сайті несе користувач, який їх розмістив. З усіх питань, пов'язаних із роботою Сайту та розміщенням інформації на Сайті, зв'язуйтесь з редакцією - [email protected]

Це цікаво

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK