Мова сайту:

Що шукають користувачі:

CексФітнесСтосункиСтильАвто

Лідера видно здалеку. І аж ніяк не через дорогі Rolex або піджак Roberto Cavalli

Якщо обіймаєш керівну посаду в компанії, маєш успішний бізнес, то знаєш ціну зусиль, які довелося до цього докласти.

Психологи кажуть, що якщо навички — це мечі, їх потрібно постійно відточувати, щоб продовжувати вдосконалюватися. І однією з таких навичок є розуміння образу як сили.

Трохи теорії

Тема влади для чоловіків складна та має багато складових. Існує думка, що сила не має форми, але має функцію. У своєму самому базовому визначенні влада — це здатність досягати мети.

Особиста сила — це здатність діяти сміливо, компетентно та впевнено, і вона вимірюється досягнутими результатами. Особистий результат є показником особистої сили.

В управлінні командою на перший план виходить не особиста сила, а здатність розробляти стратегію, керувати і мотивувати інших. І тут вже критерій – результативність команди, а не твоя.

Читайте також: 5 нестандартних атрибутів іміджу сучасного бізнесмена

Щоб досягти цього, лише компетентності мало. Потрібно глибше вивчити людську поведінку. Для цього ти повинен:

· знати, що робиш;

· бути готовим до виконання завдання;

· бути основним.

Источник: Unsplash

Твій вигляд як сила: впевненість, майстерність та компетентність

· Людина робить одяг, а не одяг робить людину.

«Впевнене мислення – ключ до того, щоб стати великим лідером, – каже Ліана Чаулі, засновниця Image Therapist International. – Одяг, який носить чоловік, лише посилює його лідерський початок».

З цього випливають три ключові риси, на які звертають увагу твої колеги та підлеглі, оцінюючи тебе.

1. Тобі потрібно мати впевненість. Нехай усі знають: тільки в тебе є знання, навички та досвід, завдяки яким ти там, де зараз є. З піднятим підборіддям, стоячи прямо, дивлячись іншим у вічі з розслабленою впевненістю в собі, це найкращий образ, який можеш створити.

2. Володіння своїм ремеслом . Якщо пишеш код, займаєшся продажами, дизайном, маркетингом, інженерією, банківською справою або будь-якою іншою сферою, де доводиться застосовувати свої знання та навички, ти маєш демонструвати свою профпридатність, яка також проектується на інших.

3. Компетентність . Солідний послужний список, здобутий важкими зусиллями, додасть поваги колег. Саме ця якість робить тебе цінним членом твоєї організації.

Кожен з цих факторів подібний до ніжок табуретки. Коли все міцно та збалансовано, стілець витримує будь-яку вагу. Якщо одна з ніжок слабка або зовсім відсутня, табурет падає. Вищеописані навички — те, що ти маєш продовжувати зміцнювати, щоб вони стали основою кар'єри.

А ось правильний вибір одягу надасть форму силі, яку ти передаєш іншим.

Источник: Unsplash

Архітектура тіла

"Не йди з натовпом. Відрізняйся своїми особливостями. Думай про гармонію як про проектовану емоцію, особливо при виборі костюма. Я ось пропоную взяти колір твоїх очей та максимально його поглибити. Наприклад, блакитнооким — варто носити костюми темно-синього кольору, а чоловікам із зеленими очима — темно-бірюзовий або смарагдово-зелений одяг. Це концепція, яку називаю «носити своє особисте». Мета полягає в тому, щоб залишатися якомога нейтральнішим і класичнішим, але при цьому покращувати свій стиль», — пояснює Ліана Чаулі.

Також необхідно враховувати розрізи та лінії костюма. Для цього необхідно враховувати архітектуру тіла.

Якщо у тебе пивний живіт, твоя мета - звести до мінімуму обхват талії, не привертати до неї уваги. Не носи ремінь, що не поєднується з кольоровою гамою зовнішнього вигляду. Якщо одягнеш світло-коричневий пояс із темно-синіми штанами, це відразу створить контраст і приверне увагу до пуза. Нам це ж не потрібно?», - продовжує експерт.

Чоловіки з невеликим животом можуть носити костюм-трійку (тому, що костюм подовжений, а не обрізаний у найширшому місці). Струнким рекомендується подумати про вбрання італійського крою: вони значно тонші за традиційні моделі.

Худорлявим з похилими плечима - варіант з підплічниками, вшитими в піджак (щоб підкреслити фігуру). Це створює враження фізичної сили.

«Визначивши архітектуру свого тіла, простеж, щоб одяг відповідав віку. Тому що є різниця між почуттям стилю і модою. Лідери мають чітке розуміння особистого стилю – це і є їхній ключ до успіху», – продовжує Шаулі .

Читайте також: Як носити яскравий одяг і не виглядати смішно?

Аксесуари

Статусні символи, аксесуари та логотипи відволікають від лідерства, бо підлеглі зосереджуються на брендах, а не твоїй силі та впливовості. Не дозволяй одягу з'явитися раніше за тебе. У центрі уваги маєш бути ти в ній, а не вона на тобі.

Тим не менш, є певні комбінації, які допоможуть виділитися, зберігши при цьому класичний зовнішний лук. Наприклад, дорогий годинник із приємним блиском. Те саме і зі стилем оправ для окулярів або з взуттям у двокольоровій палітрі, що доповнює твоє вбрання.

Надмірне захоплення прикрасами або яскравими кольорами як символами статусу може бути спробою привернути увагу. У такому разі є ризик знецінити своє звання та становище серед колег та підлеглих.

Висновок : використовуй аксесуари в міру і щоб підкреслити зовнішній вигляд. Сумніваєшся — не одягай нічого.

Источник: Unsplash

Книги та їх обкладинки

Не можна судити про книгу, дивлячись на її обкладинку. Але саме приємним виглядом останньої можна привернути увагу читача. Саме обкладинка спонукає тебе взяти до рук і відкрити книгу. Так само і з одягом.

Коли береш під контроль свій образ, ти створюєш візуальне уявлення про себе, транслюєш впевненість, майстерність та компетентність. Візуальне представлення тебе демонструє твою цінність. Саме так працює власний бренд.

Важливо: але намагайся не потрапляти у пастку, підкреслюючи лише свою зовнішність. Якщо раптом зробиш це, то ризикуєш залишитись «порожнім костюмом».

Це цікаво

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK